Başarıyla geleceğe doğru

Akademik başarınız için çıkış noktanız

Akademik yazarlarımız, 15 yıldan beri başarısına odaklandığımız bilimsel projelere eşlik etmektedirler. Bilimsel kariyerinizin sürecinde belirli bir noktadan sonra devam edemiyorsanız, bilgi birikimimizden yararlanın. Farklı uzmanlık alanlarından gelen 400’ü aşkın gölge yazarlarımız size her durumda destek olacaklardır. İster edebi araştırma, statik değerlendirmeler, ister komple mastır tezi için örnekleme olsun, çalışmanızın sonucunun başarılı olması için akademik yazarlarımız bilgilerini sizinle memnuniyetle paylaşacaklardır.

*Türkçe bilmesek de, Almanca ve İngilizce çalışmaların kalitesiyle ikna etmeyi biliyoruz.

Akademik gölge yazarlığı size nasıl yardımcı olabilir?

İpin ucunu kaçırdığı için bilimsel çalışmasıyla ilerleyemeyen veya zamanı olmayan kişi, ACAD WRITE’ın desteğine güvenebilir. Bize projenizi tanıtın ve size uygun bir yazar bulalım. İster işletme, hukuk, sosyal bilimler, ister tıp olsun, her bir öğrenim dalı için uygun bir gölge yazarımız mevcuttur. Kendisi tüm proje sürecinde doğrudan ve anonim olarak iletişim halinde olacak ve böylece kendisiyle her zaman birlikte çalışabileceksiniz. Bu sayede baştan sona kadar sürecin içinde yer alarak, sorunsuz bir şekilde ipin ucunu takip edebilirsiniz, çünkü:

“Emek olmadan yemek olmaz”

Yazarlarımız kimler?

İkna edici bir kaliteyi sağlayabilmek için yüksek bir akademik diploma bu işin olmazsa olmazıdır. ACAD WRITE, bu nedenle yalnızca en az bir yüksek lisansa ve kendi alanlarında derin bilgi birikimi geçmişine ve ayrıca geniş kapsamlı yazarlık tecrübesi edinmiş olan, farklı uzmanlık alanlarından gelen gölge yazarlarla birlikte çalışmaktadır. Uzmanlarımızın çoğu bunun dışında destek kapsamı içinde bir eğitmen konumunu üstlenerek, size projenin sürecinde izlenecek bilimsel yöntem ve akademik işlemler hakkında koçluk yaparlar.

Kalite teminatımız

Bir Alman atasözü, kalitenin bir bedelinin olduğunu söyler. Bu nedenle ACAD WRITE’dan kalite teminatı dahil, özel bir teklif alırsınız. Bunun içine diğerlerinin yanı sıra dört göz prensibine göre akademik kalite kontrolü dahildir – çünkü tarafımızca tamamlanan her bir çalışma, ikinci bir akademisyen tarafından okunup düzeltilir. Kalite yönetimimizin kapsamı:

  • Yazarlarımızın akademik kalifikasyonu
  • Etkin veri koruması ve gizlilik
  • Çalışmanızın çalıntı olasılığına karşı ücretsiz denetimi
  • Benzersizlik garantisi
  • Akademik kalite kontrolü, düzeltme işlemi
  • Bilimsel hassasiyet“Bilmemek değil, öğrenmemek ayıptır.”Kemal Atatürk

ACAD office™ sayesinde şeffaflık

Şeffaflık ve verilerin korunması birleşsin mi? Akıllı ACAD office™ yazılımımız sayesinde yazar ile her zaman iletişim kurma olanağınız vardır – elbette anonim kalarak. Ayrıca karşılıklı olarak birbirinize zahmetsizce dosya ve mesajlar gönderip alabilirsiniz. Bu iletişim platformu, haftanın 7 gününde 24 saat kullanılabilir. Bu şekilde bir taraftan ACAD WRITE’ın müşteri hizmetleriyle, diğer taraftan gölge yazarınızla sürekli olarak iletişim halinde olursunuz. Bilimsel bir projenin oldukça çok güvene, gizliliğe ve iletişime ihtiyacı vardır – ACAD office™ yazılımında bu temel ögeleri başarınız için birleştiriyoruz.